niedziela, 26 maja 2019

5 super gier do druku na przedwakacyjne zajęcia :)

Hello! :) Dzisiaj mam dla Was 5 gier do druku, które idealnie sprawdzą się na przedwakacyjnych zajęciach, także odpalamy drukarki i do dzieła!


Zielony napis przekieruje Was do danej gry :)

ALOHA GAME - gra z uroczymi ananasami, 30 kart z wakacyjnym słownictwem, 30 z pytaniami, są też puste karty do samodzielnego uzupełnienia, więc karty można wykorzystać na każdym przedmiocie :)


BĄBELKOWE OŚMIORNICE- gra na zajęcia z dziećmi dzięki której powtórzymy podstawowe słówka z ośmiu różnych dziedzin. 


SUSHI GAME- uniwersalna gra do wykorzystania z każdą tematyką i na każdym przedmiocie, jedyne czego potrzebujecie to wydrukowane karty i...pałeczki :D 

POCHMURNE TROLLE- trolle jakoś tak kojarzą mi się wakacyjnie, dlatego zawsze wykorzystuję tę grę pod koniec roku :). W grze znajdziecie karty związane z ubraniami i częściami ciała, ale są też puste pola, które można uzupełnić czymkolwiek. 

FROZEN SUMMER- jedna z najbardziej lubianych przez moich uczniów gier uniwersalnych, dzieci ratują Olafa przed roztopieniem karmiąc go lodami i powtarzając różne zagadnienia :). 
Jeżeli macie ochotę na jeszcze więcej fajnych gier na zakończenie roku, zajrzyjcie na allegro Londonopoly, jest tam trochę fajnych nowości, np. gra "Speaking in Wonderland" :) 

Link do allegro (KLIK)   Chcesz być na bieżąco z nowymi postami? Zapraszam do polubienia Londonopoly na Facebooku :).


Zapraszam również do dołączenia do grupy Nauka przez zabawę, na której polecamy sobie ciekawe gry,książki i inne materiały dla dzieci i do mojej drugiej grupy Aliexpress- gadżety dla nauczycieli, na której dzielę się linkami do fajnych i przydatnych rzeczy do wykorzystania w pracy nauczyciela oraz do najnowszej grupy Materiały do druku dla nauczycieli języków obcych Ufff zaszalałam i trochę tych grup jest, ale wszystkie są super i na każdej dzieje się coś innego, zresztą zobaczcie sami ;). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz