piątek, 4 maja 2018

5 gier do druku z motywem Star Wars :)

May the fourth be with you!  

Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj mamy dzień Star Wars! Jako, że jest to jeden z moich ulubionych motywów na zajęcia, postanowiłam zrobić dla Was mały zestaw moich 5 ulubionych gier w tej tematyce. :) 

Clipart by disneyclips.com 
Zielony napis przeniesie Was na stronę z której możecie pobrać grę. Wszystkie propozycje są oczywiście darmowe :) 

Star Wars Addition - teoretycznie gra do nauki liczenia, ale bez problemu da się ją przerobić na grę uniwersalną na przykład do nauki słówek. W zestawie znajdziemy planszę, puzzle i pionki. 

Would you rather- propozycja dla trochę starszych uczniów, pod linkiem znajdziecie karty z pytaniami o to co byśmy woleli np. mieć robota BB8 czy R2D2. Uczniowie muszą uzasadnić swój wybór. 

Kamień, papier i roboty- prosta gra uniwersalna do wykorzystania przy każdym temacie z motywem gry kamień-papier-nożyce. 

Star Wars colours and numbers- jedna z moich pierwszych gier. :) Karcianka do nauki liczenia i kolorów. 

Star Wars alphabet- gra do przećwiczenia alfabetu i literowania lub słownictwa. Dużo wycinania, ale też mnóstwo zabawy. ;)  

Chcesz być na bieżąco z nowymi postami? Zapraszam do polubienia strony na Facebooku i odwiedzenia Londonopoly na Instagramie :) 
Zapraszam również do dołączenia do grupy Nauka przez zabawę, na której polecamy sobie ciekawe gry,książki i inne materiały dla dzieci i do mojej najnowszej grupy Aliexpress- gadżety dla nauczycieli, na której dzielę się linkami do fajnych i przydatnych rzeczy do wykorzystania w pracy nauczyciela :) Brak komentarzy:

Prześlij komentarz