środa, 19 października 2016

Pierwsze urodziny bloga i nietypowy konkurs urodzinowy ! ;)

Dzisiaj Londonopoly obchodzi swoje pierwsze urodziny ! :) 

Dokładnie rok temu o tej porze pisałam swój pierwszy wpis o skrzyni skarbów. Od tamtej pory na blogu pojawiło się już 56 wpisów z różnymi pomysłami na zajęcia, także jeżeli ktoś jeszcze wszystkiego nie przeczytał, niech szybko nadrabia zaległości ;)   

Z okazji urodzin mam dla Was specjalny konkurs :)  
O co chodzi ? 

Jeżeli jesteście stałymi czytelnikami bloga, na pewno wiecie, że często wykorzystuję na lekcjach nietypowe przedmioty od gąbek do naczyń, przez zmiotkę z szufelką aż po patyczki higieniczne ;) Zadanie konkursowe również będzie związane z nietypowymi przedmiotami. 

Co trzeba zrobić ? 

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, wyślij na mojego maila:  londonopoly@gmail.com  opis pomysłu na zabawę edukacyjną z wykorzystaniem nietypowego przedmiotu. W temacie maila napisz "Konkurs urodzinowy". Zabawa niekoniecznie musi być związana z językiem angielskim, może być to rodzaj zabawy którą wykorzystujecie na innych zajęciach np. na matematyce czy polskim. Ważne żeby miała elementy edukacyjne :) Macie pomysł na wykorzystanie widelca/butelki/ pudełka po chusteczkach na lekcji ? Piszcie ! Zresztą może to być jakikolwiek inny nietypowy przedmiot, liczę na Waszą kreatywność :) Pomysły możecie przesyłać do 1 listopada 2016 do godziny 23:59

Co można wygrać ?  

Dwa najbardziej interesujące (według mnie) pomysły nagrodzę świetną grą " Mrówki w gatkach". O grze możecie przeczytać w jednym z moich wpisów TUTAJ :)  Wybrane pomysły zostaną również opublikowane w specjalnym wpisie na blogu :)  

 

Regulamin konkursu  

1. Konkurs jest organizowany przez blog Londonopoly. 

2.  Nagrodami w konkursie są ufundowane przez autorkę bloga gry "Mrówki a gatkach" (po jednej dla każdego zwycięzcy). 

3.  Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać maila na londonopoly@gmail.com z opisem pomysłu na zabawę edukacyjną z wykorzystaniem nietypowego przedmiotu, w temacie maila należy wpisać "Konkurs urodzinowy". 

4. Nagrodzone zostaną dwie osoby, których odpowiedzi uznam za najciekawsze. 

5. Nagrody mogą zostać wysłane do dowolnego miejsca na terenie Polski na koszt i w sposób wybrany przez fundatora nagród. 

6. Konkurs jest otwarty, a udział w nim bezpłatny. 

7. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców, nawiązania z nimi kontaktu oraz dostarczenia nagród. 

8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację przesłanego pomysłu na blogu londonopoly.blogspot.com. 

9. W przypadku braku kontaktu zwrotnego ze strony zwycięzcy w terminie do 5 dni roboczych, licząc od dnia ogłoszenia wyników, zastrzegam sobie prawo do wyłonienia innego zwycięzcy. 

10. Konkurs trwa od momentu publikacji niniejszego wpisu do 1 listopada 2016 roku do godziny 23:59 czasu polskiego. 

11. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu w ciągu 5 dni od jego zakończenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz